Firma

Simple Investment jest firmą działającą w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży, szczególnie w obszarze usług finansowych. Działamy globalnie, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz technicznym możliwościom podejmujemy współpracę z firmami i klientami na całym świecie.

Simple Investment nastawiona jest na długofalowy rozwój i umacnianie swojej pozycji w branży.

Stawiamy na nowoczesną technologię, wysoką skuteczność działania oraz profesjonalizm. Duży nacisk kładziemy na ciągły rozwój oraz doskonalenie w zakresie oferowanych przez nas usług. Potrafimy w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników i klientów w celu uzyskania jak najlepszych efektów, obopólnej satysfakcji oraz sukcesów finansowych.

Misja

Naszym podstawowym zadaniem jest wsparcie sprzedaży oraz obsługa klientów w branży finansowej. Dzięki użyciu innowacyjnych technologii informatycznych i internetowych, jakimi posługujemy się na co dzień, nasz zespół może wyznaczać sobie długofalowe cele sprzedażowe, oraz sukcesywnie je realizować.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa klienta, a w szczególności działania sprzedażowe. Używamy wszelkich dostępnych kanałów komunikacji, aby dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców oraz opieramy się na profesjonalizmie naszych działań.

Firma nieustannie rozwija się dodając nowe usługi, produkty i obszary działań. Simple Investment to nowoczesne i skuteczne centrum kontaktowe gotowe na największe wyzwania ery cyfrowej.

Praca

Od idealnego kandydata na pracownika Simple Investment oczekujemy posiadania dwóch umiejętności: biegłej znajomości języka obcego (mile widziana będzie znajomość więcej niż jednego języka obcego) oraz zaangażowania w pracę. Bardzo istotne są dla nas również umiejętności sprzedażowe.

Ze swojej strony zapewniamy kompleksowe szkolenie. Zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Dostarczamy zarówno narzędzia, jak i niezbędną do pracy wiedzę. Naszą zaletą jest dynamiczny rozwój firmy, jej innowacyjność, oraz nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

Naszym pracownikom umożliwiamy przejrzystą ścieżkę awansu. Praca w Simple Investment pozwoli Ci na błyskawiczny rozwój i zdobycie atrakcyjnych umiejętności, a także zapewni stabilne zatrudnienie.

Lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś osobą kreatywną, ambitną i komunikatywną? W Simple Investment czekamy właśnie na Ciebie!

Nie czekaj i wyślij swoje CV na: rekrutacja@simpleinvestment.pl lub skorzystaj z formularza:

 

Dowiedz się więcej EN DE


KONTAKT

ul. Św.Ducha 5a/15

70-205 Szczecin

tel. (+48) 918288101

biuro@simpleinvestment.pl