Firma

 Simple Investment jest firmą działającą w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży, szczególnie w obszarze usług finansowych. Działamy globalnie, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz technicznym możliwościom podejmujemy współpracę z firmami i klientami na całym świecie.

 Simple Investment nastawiona jest na długofalowy rozwój i umacnianie swojej pozycji w branży ICT (teleinformatyka, ang. information and communications technology).

Stawiamy na nowoczesną technologię, wysoką skuteczność działania oraz profesjonalizm. Duży nacisk kładziemy na ciągły rozwój oraz doskonalenie w zakresie oferowanych przez nas usług. Potrafimy w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników i klientów w celu uzyskania jak najlepszych efektów, obopólnej satysfakcji oraz sukcesów finansowych.

Misja

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi teleinformatyczne oraz produkty finansowe. Dzięki użyciu innowacyjnych technologii informatycznych i internetowych, jakimi posługujemy się na co dzień nasz zespół może wyznaczać sobie długofalowe cele oraz w sposób sukcesywny je realizować.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa klienta. Używamy wszelkich dostępnych kanałów komunikacji, aby dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców oraz opieramy się na profesjonalizmie naszych działań.

Firma nieustannie rozwija się dodając nowe usługi, produkty i obszary działań. Simple Investment to nowoczesne i skuteczne centrum kontaktowe gotowe na największe wyzwania ery cyfrowej.

Praca

Od idealnego kandydata na pracownika Simple Investment oczekujemy posiadania dwóch umiejętności: biegłej znajomości języka obcego (mile widziana będzie znajomość więcej niż jednego języka obcego) oraz zaangażowania w pracę.

Ze swojej strony zapewniamy kompleksowe szkolenie. Zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Dostarczamy zarówno narzędzia, jak i niezbędną do pracy wiedzę. Naszą zaletą jest dynamiczny rozwój firmy, jej innowacyjność oraz nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

Naszym pracownikom umożliwiamy przejrzystą ścieżkę awansu. Praca w Simple Investment pozwoli na błyskawiczny rozwój i zdobycie atrakcyjnych umiejętności oraz stabilne zatrudnienie. Lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś osobą kreatywną, ambitną i komunikatywną? W Simple Investment czekamy właśnie na Ciebie!

Nie czekaj i wyślij swoje CV na: rekrutacja@simpleinvestment.pl lub skorzystaj z formularza:

 

Dowiedz się więcej EN DE


KONTAKT

ul. Św.Ducha 5a/15

70-205 Szczecin

tel. (+48) 918288101

biuro@simpleinvestment.pl


Oddział w Warszawie

ul. Wierzbowa 9/11

)(3 piętro, pokój 333)

00-904 Warszawa

tel. (+48) 223079038